Лікувальний масаж у Харкові

 м. Харків, вул. Пушкінська, 32 

 

  (097)-697-20-48, (063)-183-10-54 

     Оксана - (непарні дні)

(068)-600-11-60, (093)-288-01-81

    Інна - (парні дні)

Питання

Часті питання (FAQ)

→ Скільки потрібно сеансів лікувального масажу?

Кількість потрібних сеансів лікувального масажу визначає пацієнт. Тому що тільки пацієнт відчуваєте, які зміни у тілі відбуваються, які покращення в амплітуді руху, на скільки вільний рух – оцінити може тіки пацієнт. Зміни на краще можете відчувати з 2-4 сеансу. Загалом може бути достатньо 7-ми сеансів для рішення проблеми.

→ Як часто можна робити лікувальний масаж?

В кожному конкретному випадку відповідь буде індивідуальна. Наприклад при великих обмеженнях у рухах, можливо перший та другий сеанси слід зробити поспіль, а наступні сеанси робити через день. При класичному остеохондрозі краще планувати відвідування майстра масажу через день, протягом двох тижнів. Є інші варіанти – наприклад один сеанс масажу у тиждень протягом 7-10 тижнів. Результат теж СУПЕР!!! Виходить робити лікувальний масаж треба від 1-го до 4-ох сеансів масажу у тиждень:)

→ Скільки коштує один сеанс лікувального масажу?

Лікувальний масаж коштує 300 грн/(30хвилин). На вартість впливає використована кількість часу на сеанс масажу, а також які техніки мають буди задіяні для досягнення відмінного результату. Послуга Вартість Масаж спини - 300 грн Глибокотканий масаж - 450 грн Лімфодренажний масаж 1 година - 600 грн

→ Як часто потрібно робити масаж спини?

Цю цифру приділяєте ви. Тому що ваші віддчуття свого тіла, як вільно ви рухаєтесь, що відчуваєте - можете оцінити тільки ви (пацієнт). Як правило повернути легкість у рухах тіла, позбавитися болю можна після 5-8 сеансів масажу спини. Через який час повторити курс масажу спини? Це залежить від навантаження на тіло та впродовж якого часу пацієнт буде ці навантаження робити.

→ Скільки коштує масаж спини?

Масаж спини коштує 300 грн/(30хвилин). На вартість впливає використована кількість часу на сеанс масажу, а також які техніки мають буди задіяні для досягнення відмінного результату.

→ Скільки має тривати масаж спини?

В загалом достатньо 40 хвилин. Перші сеанси краще робити в межах до 40 хвилин, а наступні сеанси можуть тривати до 1(однієї) години. Час завершальних сеансів зменшується до 40-ка, 30-ти хвилин.

→ Як часто потрібно робити масаж спини?

Це залежить від того з якими фізичними та ємоційними навантаженнями ви стикаєтесь впродовж року. Як тільки відчуваєте що в організмі запускається процес “дискомфорту в рухах та відчуттях” – то як можна швидше відвідайте масажиста-реабілітолога. Це буде мінімальна кількість сеансів масажу 2-3 рази. Чим “доросліша” проблема, тим більше часу та коштів буде потрібно на позбавлення від неї.

→ Кому потрібен масаж спини?

Потрібен масаж спини багатьом людям, які відчувають втомленність та напругу у мʼязах, обмеження в рухах, дискомфорт при деяких рухах... Важливо правильно підібрати техніки виконання масажу та їх поєднання: · Техніка глибокотканого масажу · Робота з тригерними точками · Лімфодренажний масаж · Суглобова мобілізація · Суглобова артикуляція · Тейпування

→ Коли не можна робити масаж спини?

Масаж не можна робити: · При гострих запаленнях, які викликали міжхребцеві грижі; · При почервоніннях шкіри та набряках в місцях виникненнях болю; · При температурі тіла вище 36’9 по Цельсію; · При переломах, вивихах, розтягненні зв’язок.

→ Скільки коштує масаж обличчя?

Вартість масажу обличчя впливає використована кількість часу на сеанс масажу. Послуга Вартість Класичний масаж обличчя 30 хвилин 300 грн Пластичний масаж обличчя 30 хвилин 300 грн Міофасціальний масаж обличчя 30 хвилин 300 грн

→ Який єфект від масажу обличчя?

Ефект достатньо помітний після першого сеансу масажу, але результат не стійкий. Після 5-7 сеансів ефект переходить до гарного стійкого результату! Обличчя стає наповненним, стійкий підтянутий контур обличчя, відкритий погляд, гарний колір шкіри обличчя та зони декольте.

→ Коли краще робити масаж обличчя вранці чи ввечері?

Не має різниці коли робити масаж. Важливо враховувати стан шкіри, набряки, наявність спазмованих зон, при формуванні послідовності масажних рухів та їх кількості. Тобто майстер розробляє індивідуальний танець масажних рухів.

→ Як часто треба робити масаж обличчя?

На ефективно підібрану кількість впливає декілька факторів: · Тип шкіри · Вік · Пора року (жарко, холодно,волого, сухо) · Тривалість масажу · Техніка масажу · Виявлення головних причин змін в обличчі (м’язові блоки, фасціальне скорочення, тригерні точки....котрі не завжди знаходяться на обличчі) Існує багато варіантів курсу масажу обличчя: · Через день регурярно від 7 до 10 сеансів · 2 рази на тиждень регулярно від 7 до 12 сеансів · 1 раз на тиждень регулярно від 10 до 15 сеансів

→ Як часто треба робити лімфодренажний масаж?

Лімфодренажний масаж бажано робити не більше 3-х сеансів на тиждень. Навантаження на лімфатичну систему після масажу достатньо велика. Навіть може піднятися температура тіла вище 37 градусів за Цельсієм. Але згодом пацієнт відчує легкість та свободу в рухах. Набряки значно зменшуються або повністю зникають.

→ Коли потрібно робити лімфодренажний масаж?

Бажано в першу половину дня, чтоб краще відчувати себе у більший частині активного часу доби.

→ Навіщо робити лімфодренажний масаж?

Щоб прискорити швидкість руху різних рідин (лімфа, міжклітинна рідина, кров) а цей процес впливає на швидкість виведення через сечовипускну систему зайву рідину. В результаті набряки значно зменшуються або повністтю проходять. Навантаження на м’які структури зменшується – стан покращується!

→ Скільки триває лімфодренажний масаж?

Лімфодренажний масаж триває від 40 хвилин до 1 години та більше. Від чого залежить тривалість? · Від місць знаходження набряків (верхні кінцівки, нижні кінцівки, все тіло) · Від об’єму тіла

→ Як лімфодренажний масаж впливає на фігуру?

Лімфодренажний масаж займає ключове місце в антицелюлітній програмі. Після активних впливів на жирові клітини необхідно допомогати організму швидко “виносити” їх продукти обміну – і з цим справляється лімфодренажний масаж. Також застосування по черзі антицелюлітного та лімфодренажного масажів дозволяє досягти безболісного масажу без синців.

→ Скільки коштує лімфодренажний масаж?

Послуга вартість Лімфодренажный массаж 1 година 600 грн Антицелюлітний масаж 1 година 700 грн

→ Скільки коштує медовий масаж?

Медовий масаж - 10 хвилин - 150 грн

→ Що дає масаж з медом?

Мед це дуже корисний натуральний продукт. Поєднуючи властивості меду (дуже великий вміст вітамінів та мікроелементів) та безболісну масажну техніку - можна досягти великих лікувально-оздоровчих та єстетичних цілей. Мед насичує м’які тканини вітамінами, мікроелементами. Завдяки масажу швидкість їх проникнення прискорюється. Також завдяки особливим масажним рухам зайві продукти обміну поступово стають блище до шкіряного покрову та медова маса вбирає в себе “шлаки”. Медовий масаж прискорює активацію вироблення колагену та еластину що робить шкіру пружньою.

→ Як часто можна робити медовий масаж?

Медовий масаж це достатньо велике навантаження на організм. Він знаходеться під впливом протягом трьох діб. Тому інтервал між сеансами масажу складає три доби. Курс медового масажу може складаться від 5 сеансів до 10 сеансів. Головний принцип у медовому масажі – ніяких болісних відчуттів, ніяких проявів синців.

→ Який результат дає медовий масаж?

Після медового масажу зменшуються спазми у м’язах та фасціях, тому покращується швидкість руху рідинних структур (кров, лімфа, міжклітинна рідина), покращується тургор шкііри.

→ Як робити медовий масаж тіла?

Техніка медового масажу потужна та глибока але м’яка, не викликає болю та не залишає на тілі синців.

→ Скільки коштує антицелюлітний масаж?

Антицелюлітний масаж - 30 хвилин - 350 грн Підтягуючий масаж - 30 хвилин - 350 грн

→ Коли видно результат після антицелюлітного масажу?

Як правило курс антицелюлітного масажу складається з 10-12 сеансів. Цієї кількості достатньо, щоб позбавитися від деформації у жирових клітинах у шкірножировому прошарку та підтягнути шкіру.

→ Як довго тривається гарний ефект після курсу антицелюлітного масажу?

Після завершення курса антицелюлітного масажу, результат може вас тішити досить довго, протягом 1-1,5 роки. Дуже важливо дотримуватися водного балансу, регулярно приймати збалансовану їжу, не переохолоджуватися. Для підтримки гарного результату можна один раз у місяць робити один сеанс антицелюлітного масажу або підтягуючого масажу.

→ Як довго тримається результат після тейпування?

Добрий результат після першої аплікації зберігається впродовж 1-3 днів, щоб досягнути 100% стійкого результату, необхідно протягом всього лікувального курсу масажу наносити різноманітні аплікації із тейпів 4-7 раз. Тобто паралельно з масажем робити курс тейпування.

→ Можна за допомогою тейпування позбавитися зайвого на животі?

Існує низка протоколів поклейки тейпів при корекції фігури. В залежності від того який тургор шкіри, які об’єми жирової тканини, наявність набряків..... Залежить обрання послідовності аплікацій (3D-тейпування, лімфодренаж, глибокий дренаж, зменшення в’ялісті) а також кількість аплікацій.

 

Можливо вас зацікавить: Масаж спини Харків / Лікувальний масаж у Харкові / Вартість масажу

 

Статті