Лікувальний масаж у Харкові

 м. Харків, вул. Пушкінська, 32 

 

  (097)-697-20-48, (063)-183-10-54 

     Оксана - (непарні дні)

(068)-600-11-60, (093)-288-01-81

    Інна - (парні дні)

Тейпування

Тейп у Харкові це еластична смужка (бавовна, бавовна з додатком віскози або 100% віскоза) на клейовій основі. Клейова основа тейпу гіпоалергійна. Ширина тейпу від 2,5см до 10см, а довжина у рулончику в основному 5м

Тейпування у Харкові це дуже гарне доповнення до  процесу відновлення функцій роботи м’яза, групи м’язів, зв’язок, суглобів після (реабілітаційного, корекції фігури, пластичного) масажів

Тейпування у Харкові

Тейп у Харкові впливає на підшкірну клітчатку через ефект «підйому» шкіри. Внаслідок чого зменшується осмотичний тиск, рух рідин (кров, лімфа, міжклітинна рідина) покращується, тому набряки та біль значно зменшуються.

А потім починає працювати концепція сенсо-моторних зв’язків. Вона теоретично багато пояснює з точки зору асоціативної кінезіології. Тейпи максимально гарно запускають цей процес. Але треба розуміти, що теорія на 100% не доведена, тому нема 100% результату.

Тейпування у Харкові використовують для:

-подовження впливу масажу (послаблення, покращення руху усіх рідин м'яких структур)

-зменшення набряків

-зменшення спастики у м’язах

-фіксація суглобів

-корекції постави

-корекції фігури

-корекції овала обличчя

 

Протипоказання до тейпування у Харкові

-серцева та ниркова недостатність

-запальні нашкірні процеси (висип, екзема, гнойничкові висипи)

-тромбоз

-підвищена температура

-алергія на клейову основу тейпа

-злоякісні пухлини

 

Увага!!! Родимки, папіломи і т.п. тейпом НЕ ЗАКЛЕЮЄМО!!!!

Аплікації з тейпів клюються на кілька годин, днів, діб.  Все залежить від поставлених цілей та обраних ділянок на тілі. Саме більша кількість днів це - 5 діб. Є джерела, які радять носити тейпи 7 діб. Але ця інформація під сумнівом, тому що після п’яти діб може з’явитися подразнення на шкірі навіть після якісного тейпа.

Якщо ми вибираємо курс із послідовних різноманітних аплікацій, то завжди між ними робиться перерва у 2 доби. Наприклад: 5 діб носимо аплікацію потім знімаємо та 2 доби без аплікації, потім клеїмо наступну аплікацію на 5 діб, потім 2 доби відпочинку і так далі. В цілому курс складається з 6-ти, 7-и різних аплікацій. По часу курс займе біля 1,5 місяці.

 

На курс тейпування у Харкові можна записатися за телефонами:

(068)-600-11-60

(093)-288-0-181

 
 

 

Статті