Лікувальний масаж у Харкові

 м. Харків, вул. Пушкінська, 32 

 

  (097)-697-20-48, (063)-183-10-54 

     Оксана - (непарні дні)

(068)-600-11-60, (093)-288-01-81

    Інна - (парні дні)

Масаж обличчя

Масаж обличчя у Харкові

Стан шкіри (зокрема обличчя) – це візитна картка здоров’я кожної людини. А стан шкіри залежить від здоров’я вегетативної системи організму. В свою чергу на вегетативну систему впливають: культура харчування, дотримання режиму рясного пиття води, вміння правильно прожити емоції (добрі та бентежні), фізичні нагрузки.... Тому масаж обличчя у Харкові це частка великого комплексу догляду за собою.

Масаж обличчя у Харкові це не тільки праця з м’язами та фасціями обличчя, а проробка інших м’язів, які створюють великі та маленькі “тяжі” у тілі та відображаються на обличчі. Ці “тяжі” можуть знаходиться далеко від обличчя. Наприклад в регіоні грудобрюшної діафрагми, крижа, стоп, або плечового суглоба.....

Масаж обличчя у Харкові

Тому важливо зробити невеличкий тест на визначення районів великих “тяжів”

Спочатку працюємо з “провокаторами” зморшок та заломів. Потім переходимо безпосередньо до масажу обличчя. Починаємо та закінчуємо лімфодренажними прийомами, щоб уникнути набряків. Основна частина масажу складається з черговістю різноманітних розслаблюючих рухів з перкусивними “віялом” та “щипками”. На прикінці за вашим бажанням можна зробити заспокійливу, вітамінну маску.

Кількість сеансів масажу обличчя у Харкові залежить:

-від пори року

-від обраної тривалості масажу (30, 40, ...... 60 хвилин)

-від віку

-від типу шкіри

Гарного результату можна досягти на 6-ому, 7-ому сеансах масажу!

На масаж обличчя у Харкові можна записатися за телефонами

 

Статті