Лікувальний масаж у Харкові

 м. Харків, вул. Пушкінська, 32 

 

  (097)-697-20-48, (063)-183-10-54 

     Оксана - (непарні дні)

(068)-600-11-60, (093)-288-01-81

    Інна - (парні дні)

Коли потрібно робити або не робити масаж спини?

Наше тіло це дивна за геніальністю інженерна конструкція. Пропорції, розміри органів, час народження нових клітин, час метаболізму, час передачі сигналів (подразників) та час реакцій на них ...– заворожують своєю точністю та бездоганністю.... ВСЕ розраховано так, щоб конструкція (тіло людини, її розум) надійно функціонувала за певних умов, мала змогу виконувати величезну кількість різноманітних рухів, була здатна мислити, творити, приймати рішення та бути вдячною своєму геніальному Інженеру-життєдавцю!

Зосередимо нашу увагу на спині. Тому що запит на масаж спини – найбільший.

Спина втомлюється від великого та тривалого навантаження на одні мʼязи та мінімальне навантаження на інші м’язи. З’являються “сліпі м’язові зони” для нервової системи.

Групи м’язів, які рідко використовуються конструкцією (людиною), нервова система зупиняє задіяти. Відбувається стійке усунення акцентів фізичного навантаження отже і фізичних реакцій. Згодом формується “інша функціональна система” з безліччю компенсацій. І все за для того, щоб конструкція продовжувала нормально функціонувати.

Завдання масажиста на цьому етапі – з’ясувати, які мязи “працеголики”, а які “ледарі”. Потім вибудовувати алгоритм та послідовність використання різноманітних технік масажу спини.

Детальніше...

Історія масажу

Цікава історія виникнення слова “масаж”. Так одні автори вважають, що воно має арабське походження “mass” або “masch” - “ніжно давити, торкатися”, інші – від грецького “masso” - “стискати руками”, треті – від латинської “massa” - “прилипаючий до пальців”. Усі три варіанти мають загальну тему - “вплив на тіло руками”.

В багатьох культурах Землі здавна визначають велику користь від масажу. Про його застосування навіть говорится у Біблії (Естер 2:12, V століття до н.е. Перська Імперія) Також у Китаї та Індії деякі види масажу грають досить важливу роль у їх традиційній медицині. У Китаї про масаж згадується з III-го тисячоліття до н.е., а у Індії – з VII-го століття до н.е. Прийоми Європейського масажу були систиматизовані на початку XIX століття Пером Хенриком Лінгом (швецький терапевт, вчений, викладач та засновник шведської системи гімнастики та масажу), який розробив систему масажу, відому зараз, як швецький масаж.

Цікаво, що у Індії та Китаї масаж виконували тільки священослужителі. До масажу відносились, як до необхідної та обов’язкової процедури яка збереже здоров’я людям. Тому в цих країнах були засновані школи масажу, в яких навчались різним прийомам та технікам масажу. У Давньому Китаї були закладені витоки профілактичної медицини. Практично у всіх провинціях Китаю були створені лікувально-гімнастичні школи, в яких готували фахівців з масажу та лікувальної гімнастики.

В країнах Америки та Африки до масажу ставились не так серйозно тому обходились примітивними прийомами.

А в Єгипті масаж  обов'язково поєднували лазнею. З лазні ніхто не виходив поки не зробе масаж. Розпарену людину розтирали, розтягували, м’яли, давили на усі частинки тіла по відомим на той час прийомами масажу.

Як бачимо, масаж протягом століття не втрачав свою популярність. Навпаки з’являлось та продовжує з’являтися безліч різноманітних підходів, прийомів, технік на всіх континентах та островах.

 

Можливо вас зацікавить: Масаж спини Харків / Лікувальний масаж у Харкові / Вартість масажу

 

Вплив масажу на організм

Масаж у Харкові надає різносторонній вплив на організм.

На м’язову систему масаж у Харкові має загальнозміцнювальний вплив. Під впливом масажу підвищується тонус та еластичність м'язів, покращується їх функція скорочення та розтягування, зростає сила м’язів та підвищується працездатність.

У кровоносної та лимфатичної системах після масажу у Харкові швидкість обмінних процесів збільшується, а це своєю чергою прискорює виведення токсинів з клітин та міжклітинної рідини. Перепонів у тоці крові та лімфи стає набагато менше, тому надходження кисню збільшується до кожної клітинки так і до усіх м’яких та твердих структур. Застійні явища зменшуються та згодом зникають. Цей процес робить імунну систему “міцнішою та відповідальнішою”.

Масаж у Харкові дуже впливає на нервову систему. Завдяки йому можна зняти зайве напруження з центральної нервової системи або навпаки простимулювати її. Через масаж можна впливати на вегетативну систему (внутрішні органи) та стимулювати їх роботу.

Інша сторона впливу масажу на нервову систему це емоційний стан. Масаж знижує рівень тривоги, покращує якість сну, допомагає відновити емоційний баланс.

Масаж у Харкові може допомогти схуднути. Шляхом поєднання різних технік можна допомогти організму запустити прискорені обмінні процеси (спалювати жирові клітини), процеси виведення зайвої рідини через сечовидільну систему.... Результат - ви в БАЖАНІЙ формі!!!

Геріатричний масаж

Геріатричний масаж призначений для вирішення конкретних потреб людей похилого віку.

Що означає геріатрія? В перекладі з латинської - “старець+лікування”.

Ця наука вивчає захворювання людей літнього віку, основи профілактики, діагностики та реабілітації.

У масажі для людей похилого віку (геріатричний масаж) використовуються ніжні та легкі масажні техніки. Вони можуть включати пасивне розтягування, щоб допомогти м’язам працювати, не викликаючи великого навантаження, також м’які артикуляційні та мобілізаційні рухи. Цей підхід має допомогти збільшити циркуляцію крові, знизити рівень депресії, зменшити біль у суглобах та збільшити в них рухомість, зняти скутість з ходи та покращити рухомість нижніх та верхніх кінцівок.

Оскільки старість не уникнути, геріатричний масаж, може стати дуже корисним для підтримки комфорту у рухах та покращенні самопочуття в цілому, на скільки це можливо для відповідного віку. Цей масаж потужний помічник у боротьбі з численними виникаючими симптомами через старіння.

Увага!!! Перш ніж почати робити геріатричний масаж, будь ласка, обов’язково отримайте дозвіл у свого сімейного лікаря. Бо геріатричний масаж має протипоказання.

Хіромасаж

Одже, що таке хіромасаж?

Хіромасаж – особлива методика виконання, яка вібрала в себе різноманітні прийоми класичних та східних масажних систем, хіропластики та кінезеології. Завдяки такому синтезу хіромасаж не має якогось класичного протоколу. Для нього звичайним є міксування прийомів, котрі надають можливість найефективніше впливати на всі системи організму та його структури (м’язи, зв’язки, суглоби, кістки)

Больові відчуття відсутні, але темп масажу достатньо інтенсивний для того, щоб у вас швидко зігрілись змерші ноги та бадьоро побігла по венам кров. Рухи рук масажиста – безвідривні, повільні, плавні, схожі на нескінченний танець або візерунок.

Основою хіромасажу є міотенсивна техніка. Ця техніка використовується у поєднанні впливу масажних та мобілізаційних прийомів (мяка флекція, тракція, ротація у з’єднанні з компресією)

Хіромасаж підвищує стійкість організму до стресів та стимулює центри задоволення мозку, вивільняючи ендорфіни. Ця масажна техніка складається з однорідних, безперервних ритмічних рухів. Такі легкі, монотоні, повільно мінливі відчуття, призводять до максимального розслабнення (перезапуск організму), знімаючи всі наслідки тривалих емоційних хвилювань та постійних навантажень на нервову, м’язову системи організму.

 

Статті