Лікувальний масаж у Харкові

 м. Харків, вул. Пушкінська, 32 

 

  (097)-697-20-48, (063)-183-10-54 

     Оксана - (непарні дні)

(068)-600-11-60, (093)-288-01-81

    Інна - (парні дні)

Хіромасаж

Одже, що таке хіромасаж?

Хіромасаж – особлива методика виконання, яка вібрала в себе різноманітні прийоми класичних та східних масажних систем, хіропластики та кінезеології. Завдяки такому синтезу хіромасаж не має якогось класичного протоколу. Для нього звичайним є міксування прийомів, котрі надають можливість найефективніше впливати на всі системи організму та його структури (м’язи, зв’язки, суглоби, кістки)

Больові відчуття відсутні, але темп масажу достатньо інтенсивний для того, щоб у вас швидко зігрілись змерші ноги та бадьоро побігла по венам кров. Рухи рук масажиста – безвідривні, повільні, плавні, схожі на нескінченний танець або візерунок.

Основою хіромасажу є міотенсивна техніка. Ця техніка використовується у поєднанні впливу масажних та мобілізаційних прийомів (мяка флекція, тракція, ротація у з’єднанні з компресією)

Хіромасаж підвищує стійкість організму до стресів та стимулює центри задоволення мозку, вивільняючи ендорфіни. Ця масажна техніка складається з однорідних, безперервних ритмічних рухів. Такі легкі, монотоні, повільно мінливі відчуття, призводять до максимального розслабнення (перезапуск організму), знімаючи всі наслідки тривалих емоційних хвилювань та постійних навантажень на нервову, м’язову системи організму.

 

Статті