Лікувальний масаж у Харкові

 м. Харків, вул. Пушкінська, 32 

 

  (097)-697-20-48, (063)-183-10-54 

     Оксана - (непарні дні)

(068)-600-11-60, (093)-288-01-81

    Інна - (парні дні)

Вплив масажу на організм

Масаж у Харкові надає різносторонній вплив на організм.

На м’язову систему масаж у Харкові має загальнозміцнювальний вплив. Під впливом масажу підвищується тонус та еластичність м'язів, покращується їх функція скорочення та розтягування, зростає сила м’язів та підвищується працездатність.

У кровоносної та лимфатичної системах після масажу у Харкові швидкість обмінних процесів збільшується, а це своєю чергою прискорює виведення токсинів з клітин та міжклітинної рідини. Перепонів у тоці крові та лімфи стає набагато менше, тому надходження кисню збільшується до кожної клітинки так і до усіх м’яких та твердих структур. Застійні явища зменшуються та згодом зникають. Цей процес робить імунну систему “міцнішою та відповідальнішою”.

Масаж у Харкові дуже впливає на нервову систему. Завдяки йому можна зняти зайве напруження з центральної нервової системи або навпаки простимулювати її. Через масаж можна впливати на вегетативну систему (внутрішні органи) та стимулювати їх роботу.

Інша сторона впливу масажу на нервову систему це емоційний стан. Масаж знижує рівень тривоги, покращує якість сну, допомагає відновити емоційний баланс.

Масаж у Харкові може допомогти схуднути. Шляхом поєднання різних технік можна допомогти організму запустити прискорені обмінні процеси (спалювати жирові клітини), процеси виведення зайвої рідини через сечовидільну систему.... Результат - ви в БАЖАНІЙ формі!!!

 

Статті